Hvem er vi?

 
Christian Pedersen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com

Louise Pihl Hansen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com


Oliver Rasmussen Kontorelev
Direkte nr. 56 67 12 60
oliver@ergopartner.com

 


Kia Minet
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 61
kia@ergopartner.com

 


Søren Veng Olesen
Direktør

svo@ergopartner.com
 
Claus Rothberg
Indretningskonsulent
Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Indretningskonsulent
Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com

Casper Rask 
Kristoffersen

Indretningskonsulent 
& ergoterapeut
Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com


Heidi Jensen
Indretningskonsulent
København
Direkte nr. 54 58 86 46


heidi.jensen@ergopartner.com 


Lasse Juhler
Indretningskonsulent
Fyn
Direkte nr. 54 34 46 46


lasse@ergopartner.com 


Heidi Scholz Eriksen
Regnskabsansvarlig
Direkte nr. 56 67 12 69
heidi@ergopartner.com

Frederik Svantemann  
Lager & logistik
frederik@ergopartner.com

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Fie Pedersen
Digital Marketing Koordinator
fie@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com

Line Busk Mortensen
Indretningskonsulent 
& ergoterapeut
Direkte nr. 41 21 55 55
line@ergopartner.com
       



 

Ergopartner A/S er Danmarks største specialfirma inden for ergonomisk optimering af kontorarbejdspladsen.

I samarbejde med dig, skaber vi gode ergonomiske arbejdspladser, så du undgår smerter i kroppen
- og opnår mere arbejdsglæde. 

Det er vores passion! 

Vi har igennem mere end 20 år indrettet hundredvis af kontorarbejdspladser, og ved derfor hvad der virker.

Ved at holde os opdateret inden for ergonomiske produkter, kan vi altid hjælpe dig og dine kollegaer med
de bedste løsninger.

Vi indretter arbejdspladsen, så du sidder ergonomisk korrekt uden at skulle tænke over det. Samtidig giver
vi gode råd til hvordan du opnår mere variation og bevægelse i en ellers stillesiddende hverdag. 

Bedre ergonomi forebygger smerter hos medarbejderen, som i sidste ende skaber mere arbejdsglæde!

 

 
Kontakt os i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!