×

Din indkøbskurv er tom.

Hvem er vi? 

 
Christian Pedersen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com



Heidi Scholz Eriksen
Regnskabsansvarlig

heidi@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com


Søren Veng Olesen
Direktør

svo@ergopartner.com

 
Claus Rothberg
Indretningskonsulent
Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com


Preben Højgaard
Indretningskonsulent
Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com




Casper Rask 
Kristoffersen

Indretningskonsulent 
& ergoterapeut
Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Indretningskonsulent 
København
Direkte nr. 30 25 24 78
klaus@ergopartner.com


Henrik Holmgaard
Indretningskonsulent 
Nordvestsjælland
Direkte nr. 93 63 93 94
henrik@ergopartner.com



Daniella Greve 
Skovengaard
Kontorelev
daniella@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com


Chris Kampdel Dolby  
Lager & logistik
chris@ergopartner.com


Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen
Emilie Andersen
Kontorelev
emilie@ergopartner.com

 




Ergopartner A/S er Danmarks største specialfirma inden for ergonomisk optimering af kontorarbejdspladsen.

I samarbejde med dig, skaber vi gode ergonomiske arbejdspladser, så du undgår smerter i kroppen
- og opnår mere arbejdsglæde. 

Det er vores passion! 

Vi har igennem mere end 20 år indrettet hundredvis af kontorarbejdspladser, og ved derfor hvad der virker.

Ved at holde os opdateret inden for ergonomiske produkter, kan vi altid hjælpe dig og dine kollegaer med
de bedste løsninger.

Vi indretter arbejdspladsen, så du sidder ergonomisk korrekt uden at skulle tænke over det. Samtidig giver
vi gode råd til hvordan du opnår mere variation og bevægelse i en ellers stillesiddende hverdag. 

Bedre ergonomi forebygger smerter hos medarbejderen, som i sidste ende skaber mere arbejdsglæde!

 

 
Kontakt os i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!

Denne side bruger cookies. Ved at klikke videre på hjemmesiden accepterer du vores brug af cookies. Læs mere
OK