×

Din indkøbskurv er tom.

Hvem er vi? 

 
Christian Pedersen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com


Nazira Rahbek
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 65
nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com


Søren Veng Olesen
Direktør

svo@ergopartner.com

 
Claus Rothberg
Indretningskonsulent
Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com


Preben Højgaard
Indretningskonsulent
Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com




Casper Rask 
Kristoffersen

Indretningskonsulent 
& ergoterapeut
Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Indretningskonsulent 
København
Direkte nr. 30 25 24 78
klaus@ergopartner.com


Heidi Scholz Eriksen
Regnskabsansvarlig
heidi@ergopartner.com




Daniella Greve 
Skovengaard
Kontorelev
daniella@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com


Brian Hvidtfeldt  
Lager & logistik
brian@ergopartner.com


Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen
Emilie Andersen
Kontorelev
emilie@ergopartner.com

Ergopartner A/S er Danmarks største specialfirma inden for ergonomisk optimering af kontorarbejdspladsen.

Gennem snart 20 års arbejde med ergonomisk indretning af hundredvis af arbejdspladser, ved vi hvad der virker.

Siden vi startede i 2000, har vi sat fagligheden i højsædet, og har opnået et tæt samarbejde med fysioterapeuter, BST, jobcentre og andre fagfolk. 

Vi ved, at alle har travlt. Så dét med at huske at sidde eller stå på en bestemt måde, som en fysioterapeut eller andre fagfolk en gang har fortalt os, bliver glemt i en hektisk hverdag.

Vi arbejder på den måde, at vi indretter din arbejdsplads så du kun kan sidde ergonomisk korrekt.

Det er nemt at skrive, men hos Ergopartner sætter vi handling bag ordene. Vi tilbyder dig et resultatorienteret partnerskab, der i sidste ende kommer dine medarbejdere til gavn.

Vi løser dine udfordringer med det samme!

 

 
Ring i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!

Denne side bruger cookies. Ved at klikke videre på hjemmesiden accepterer du vores brug af cookies. Læs mere
OK