Hvem er vi?

Ergopartner A/S er Danmarks største specialfirma inden for ergonomisk optimering og indretning af kontorarbejdspladsen.

 

Efter at vi i snart 20 år, har indrettet hundredvis af arbejdspladser, ved vi hvad der virker. Siden starten i år 2000, har vi sat fagligheden i højsædet, og har derfor opnået et tæt samarbejde med fysioterapeuter, BST, jobcentre og andre fagfolk. 

 

Vi ved, at dét med at huske at sidde eller stå på en bestemt måde, som en fysioterapeut eller andre fagfolk har fortalt os, ofte bliver glemt i en travl hverdag. Vi indretter derfor din arbejdsplads så du kun kan sidde ergonomisk korrekt.

 

Det er nemt at skrive, men hos Ergopartner sætter vi handling bag ordene. Vi tilbyder dig et resultatorienteret partnerskab, der i sidste ende kommer dine medarbejdere til gavn.

 

Vi løser dine udfordringer med det samme!

 

 
Ring i dag for en bedre arbejdsplads i morgen! 

 

 

Christian Pedersen

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 64

christian@ergopartner.com

 

 

Louise Pihl Hansen

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 66

louise@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 65

nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 60

anne@ergopartner.com

Claus Rothberg

Indretningskonsulent

Nordsjælland

Direkte nr. 52 17 53 07

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard

Indretningskonsulent

Syd- & Midtjylland

Direkte nr. 25 36 16 90

preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen

Indretningskonsulent & 
ergoterapeut

Midtjylland

Direkte nr. 93 63 38 45

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen

Indretningskonsulent
 

København

Direkte nr. 30 25 24 78

klaus@ergopartner.com

 


Søren Veng Olesen

Direktør

svo@ergopartner.com

 

 

Heidi Scholz Eriksen

Regnskabsansvarlig

heidi@ergopartner.com

 Emilie Andersen

Emilie Andersen

Kontorelev

emilie@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen

Web-ansvarlig

suzanne@ergopartner.com

 

Brian Hvidtfeldt

Lager & logistik

brian@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt

Lager

maj-britt@ergopartner.com

 

Daniella Greve Skovengaard

Daniella Greve Skovengaard

Kontorelev

Daniella@ergopartner.com