Hvem er vi?

 

Ergopartner A/S er Danmarks største specialfirma inden for ergonomisk optimering af kontorarbejdspladsen.


Gennem mere end 18 års arbejde med ergonomisk indretning af hundredvis af arbejdspladser, ved vi hvad der virker.


Siden vi startede i 2000, har vi sat fagligheden i højsædet, og vi har opnået et tæt samarbejde med fysioterapeuter, BST, jobcentre og andre fagfolk. 


Vi ved, at alle har travlt, og at dét med at huske at sidde eller stå på en bestemt måde, som en fysioterapeut eller anden fagfolk har fortalt os, bliver glemt i en travl hverdag. Vi arbejder på den måde, at vi indretter din arbejdsplads så du kun kan sidde ergonomisk korrekt.


Det er nemt at skrive, men hos Ergopartner sætter vi handling bag ordene. Vi tilbyder dig et resultatorienteret partnerskab, der i sidste ende kommer dine medarbejdere til gavn.


Vi løser dine udfordringer med det samme!

 

 
Ring i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!

 

 

 

Christian Pedersen

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 64

christian@ergopartner.com


 

Louise Pihl Hansen

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 66

louise@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 65

nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard

Salg & administration

Direkte nr. 56 67 12 60

anne@ergopartner.com

Claus Rothberg

Indretningskonsulent

Nordsjælland

Direkte nr. 52 17 53 07

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard

Indretningskonsulent

Syd- & Midtjylland

Direkte nr. 25 36 16 90

preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen

Indretningskonsulent & 
ergoterapeut

Midtjylland

Direkte nr. 93 63 38 45

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen

Indretningskonsulent
 

København

Direkte nr. 30 25 24 78

klaus@ergopartner.com

 


Søren Veng Olesen

Direktør

svo@ergopartner.com

 

 

Heidi Scholz Eriksen

Regnskabsansvarlig

heidi@ergopartner.com


Linda Clausen

Kontorelev

linda@ergopartner.com

 


Suzanne Veng Olesen

Web-ansvarlig

suzanne@ergopartner.com

 

Brian Hvidtfeldt

Lager & logistik

brian@ergopartner.com


Maj-Britt Schütt

Lager

maj-britt@ergopartner.com


Malene Asmussen

 Kontorelev 

malene@ergopartner.com