Skip to Main Content »

Din indkøbskurv er tom.
Gå til kurv

Home
 

Du er her:

Hvem er vi?

Ergopartner A/S blev etableret i år 2000, og har i dag et tæt samarbejde med fysio-terapeuter, BST, jobcentre og andre fagfolk.

Vi sætter fagligheden i højsædet. 

Det er nemt at skrive, men hos Ergopartner sætter vi handling bag ordene, og tilbyder dig et resultatorienteret partnerskab, der, i sidste ende, kommer dine medarbejdere til gavn.

Vi løser dine udfordringer med det samme! 

Vi ved, at alle har travlt, og at det med at huske at agere på en bestemt måde, som en fysioterapeut eller anden fagfolk har fortalt os, bliver glemt i en travl hverdag. Vi arbejder på den måde, at vi indretter din arbejdsplads så du kun kan sidde ergonomisk korrekt.

Gennem mere end 15 års arbejde med ergonomi samt indretning af hundredvis af arbejdspladser, ved vi hvad der virker.

Hent inspiration her på hjemmesiden og kontakt os gerne for den videre dialog.


 
Ring i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!

Christina Cavling
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 61
christina@ergopartner.com
Louise Pihl Hansen
Salg & administration
louise@ergopartner.com
Søren Veng Olesen
Direktør
svo@ergopartner.com
Anne Malle Risgaard
Salg
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com
Claus Rothberg
Indretningskonsulent
Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com
Preben Højgaard
Indretningskonsulent
Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com
 Anki Lübbe
Indretningskonsulent
Sverige
Direkte nr. +46 708 106101
anki@ergopartner.com
Klaus Nielsen
Indretningskonsulent
København
Direkte nr. 30 25 24 78
klaus@ergopartner.com
Sascha Erslev Stephensen
Indretningskonsulent
København/Midt-Sjælland
Direkte nr. 93 63 38 44
sascha@ergopartner.com
Casper Rask Kristoffersen
Indretningskonsulent og
ergoterapeut

Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com
Nazira Rahbek
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 65
nazira@ergopartner.com 
Christian Pedersen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com
Linda Clausen
Kontorelev
linda@ergopartner.com
Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com
Allan Dich
Lager & logistik
adi@ergopartner.com
Malene Asmussen
Kontorelev
Direkte nr. 56 65 01 45
malene@ergopartner.com
     
Heidi Scholz Eriksen
Regnskabsansvarlig
heidi@ergopartner.com 
 Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com
   


CVR nummer: 25349911, Bank: Danske Bank - Køge, Revisor: Addere Revision - Køge


Denne side bruger cookies. Ved at klikke videre på hjemmesiden accepterer du vores brug af cookies. Læs mere
OK