Hvem er vi?


Ergopartner A/S blev etableret i år 2000, og har i dag et tæt samarbejde med fysio-terapeuter, BST, jobcentre og andre fagfolk.

Vi sætter fagligheden i højsædet. 

Det er nemt at skrive, men hos Ergopartner sætter vi handling bag ordene, og tilbyder dig et resultatorienteret partnerskab, der, i sidste ende, kommer dine medarbejdere til gavn.

Vi løser dine udfordringer med det samme! 

Vi ved, at alle har travlt, og at det med at huske at agere på en bestemt måde, som en fysioterapeut eller anden fagfolk har fortalt os, bliver glemt i en travl hverdag. Vi arbejder på den måde, at vi indretter din arbejdsplads så du kun kan sidde ergonomisk korrekt.

Gennem mere end 15 års arbejde med ergonomi samt indretning af hundredvis af arbejdspladser, ved vi hvad der virker.

Hent inspiration her på hjemmesiden og kontakt os gerne for den videre dialog.


 
Ring i dag for en bedre arbejdsplads i morgen!


Christina Cavling
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 61
christina@ergopartner.com

Louise Pihl Hansen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 66
louise@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
Direktør
svo@ergopartner.com

Anne Malle Risgaard
Salg
Direkte nr. 56 67 12 60
anne@ergopartner.com

Claus Rothberg
Indretningskonsulent
Nordsjælland
Direkte nr. 52 17 53 07
claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Indretningskonsulent
Syd- & Midtjylland
Direkte nr. 25 36 16 90
preben@ergopartner.com

Sascha Erslev Stephensen
Indretningskonsulent
Sjælland
Direkte nr. 93 63 38 44
sascha@ergopartner.com

Klaus Nielsen
Indretningskonsulent
København
Direkte nr. 30 25 24 78
klaus@ergopartner.com

Christian Pedersen
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 64
christian@ergopartner.com

Heidi Scholz Eriksen
Regnskabsansvarlig
heidi@ergopartner.com

Nazira Rahbek
Salg & administration
Direkte nr. 56 67 12 65
nazira@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com


Linda Clausen
Kontorelev
linda@ergopartner.com

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Allan Dich
Lager & logistik
adi@ergopartner.com

Malene Asmussen
Kontorelev
malene@ergopartner.com

Anki Lübbe
Indretningskonsulent
Sverige
anki@ergopartner.com 


Casper Rask Kristoffersen
Indretningskonsulent &
Ergoterapeut
Midtjylland
Direkte nr. 93 63 38 45
casper@ergopartner.com

   


CVR nummer: 25349911, Bank: Danske Bank - Køge, Revisor: Addere Revision - Køge